Medycyna i zdrowie

Centrum Medyczne na światowym poziomie

FMC Centrum Medyczne oferuje usługi leczenia na wielu gałęziach medycyny. Ponadto w centrum pacjenci mogą skorzystać z usług diagnostycznych, jednak szczególny nacisk jest kładziony na zabiegi rehabilitacyjne, które są dedykowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, by jak najszybciej mogli wrócić do sprawności.

FMC Centrum Medyczne w Łodzi to renomowany punkt ortopedyczny oraz rehabilitacyjny

FMC Centrum Medyczne znajdujące się w Łodzi jest to punkt polecany przez najlepszych specjalistów z dziedziny ortopedii. Nie ma się czemu dziwić – w klinice kładziony jest nacisk na ortopedię oraz rehabilitację pourazową. Specjaliści dokładają najwyższych starań, aby pacjenci mogli jak najszybciej odzyskać sprawność ruchową po urazach i wrócić do normalnego funkcjonowania. Warto podkreślić, że centrum dysponuje wysokiej klasy sprzętami takimi jak:

  • aparat rentgenowski
  • aparatura USG
  • rezonans magnetyczny
  • aparat echokardiograficzny

Dlatego na miejscu można wykonać wszelką diagnozę oraz ustalić plan leczenia pacjenta.

W placówce wykonywany jest szeroki zakres usług rehabilitacyjnych między innymi:

  • rehabilitacja kręgosłupa,
  • rehabilitacja kolana
  • rehabilitacja biodra

Ponadto pacjenci mogą skorzystać z komory hiperbarycznej, terapii manualnej, a także bardzo popularnej w ostatnim czasie akupunktury, czyli igłoterapii, która jest niezwykle skuteczną metodą działania.

Szeroki zakres usług diagnostycznych

W placówce FMC Centrum Medyczne pacjenci mogą wykonać badania diagnostyczne, które pomogą prawidłowo rozpoznać urazy oraz występujące schorzenia. Centrum oferuje diagnostykę obrazową, która jest wykonywana na najlepszym sprzęcie, a także diagnostykę kardiologiczną, która dotyczy chorób układu sercowo-naczyniowego, holter EKG, echo serca, elektrokardiografia, diagnostyka rehabilitacyjna.

Ponadto w placówce można dokonać badań rezonansem magnetycznym. Badanie na tego typu sprzęcie jest wykonywane na takich obszarach jak: staw kolanowy, skokowy, łokieć, nadgarstek, stopa oraz ręka. Należy nadmienić, że w Centrum Medycznym wykonywane są badania laboratoryjne, co jest ogromnym ułatwieniem dla pacjentów, którzy w jednym miejscu mogą zrealizować wszystkie dostępne badania.

Warto nadmienić, że wykonywane są między innymi: badania krwi i moczu, a także badania bakteriologiczne. Pacjenci mogą również skorzystać z biopsji cienkoigłowej, która jest wykonywana pod kontrolą USG.

Centrum Medyczne w Łodzi jest to profesjonalny punkt, w którym pacjenci mogą wykonać wszystkie niezbędne badania diagnostyczne, skorzystać z usług i porad wysokiej klasy specjalistów. Ponadto w tym punkcie wykonywane są zabiegi operacyjne i szeroki wachlarz usług rehabilitacyjnych.

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *